Finał konkursu „Misja książka”

• 28 kwietnia 2018

Komitet Konkursowy rozstrzygnął Konkurs Wiedzy o Książce, Bibliotece i Nowych Mediach dla Uczniów Szkół Średnich. Podobnie, jak w roku poprzednim, honorowy patronat nad wydarzeniem objął Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. dr hab. Jacek Woźny oraz Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, Marek Gralik.

Druga edycja konkursu – zatytułowana „Misja książka” – cieszyła się, podobnie jak w ubiegłym roku, zainteresowaniem uczniów z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Jury z przyjemnością zapoznało się z pracami osób doceniających walory czytania, rozumiejących potrzebę jego propagowania i chcących spotykać coraz to nowych bohaterów lekturowych.

Laureatami konkursu zostali:

Julia Przybyłowska z Liceum Ogólnokształcącego w Wąbrzeźnie – I miejsce,

Weronika Witkowska z VII Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy – II miejsce,

Zuzanna Żuchowska z Liceum Ogólnokształcącego w Strzelnie – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody oraz dyplomy zostaną wysłane pocztą.

Wszystkimi uczestnikom bardzo dziękujemy i tradycyjnie już zapraszamy za rok na kolejną edycję.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii,

ul. Szymanowskiego 3, 85-074 Bydgoszcz, tel. 52 326 64 37; tel. kom: 785 545 309